Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
تماس با ما

تماس با شخص : Carey

Free call
Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd

Hangzhou Dreamy Technology Co.، Ltd

ما عرضه حرفه ای چراغ اضطراری

 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, شرکت تجاری
مارک های: zhuiming تعداد کارمندان:
فروش سالانه: سال تاسیس: 2006
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

Hangzhou Dreamy Technology Co.، Ltd.تاسیس شده در سال 2006 ، یک تولید کننده و تاجر متخصص در تحقیق ، توسعه و تولید چراغ های اضطراری است.همه محصولات ما از مواد محافظت از محیط زیست استفاده می کنند و ما پرونده های ارزیابی محیط زیست را که در پیوند اسناد زیر نشان داده شده است ، تهیه می کنیم.

شرکتهای صنعتی در استان ژجیانگ (اطلاعات مربوط به مالک) .pdf

Hangzhou Dreamy Technology Co.، LTD. pdf

 

ما در Hangzhou واقع شده ایم ، جایی که دسترسی راحت به حمل و نقل دارد.تمام محصولات ما با استانداردهای بین المللی کیفیت مطابقت دارند و در انواع مارکرهای مختلف در سراسر جهان بسیار قدردانی می شوند.به عنوان یک تولید کننده ، می توانیم کیفیت محصولات را تضمین کرده و از حمل و نقل به موقع مطمئن شویم.

 

 

چین Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 0

 

 

شرکت ما از قدرت فنی بالایی برخوردار است ، زیرا تیم بزرگی از مهندسان داریم بنابراین OEM و ODM پذیرفته می شوند. در صنعت روشنایی اضطراری ، ما همچنین احراز هویت سیستم مدیریت کیفیت ISO9001: 2000 را تصویب کردیم.و ما گواهینامه CE را دریافت می کنیم.

 

Hot Tags: شرکت چراغ LED ، علائم خروجی ورودی ، چراغ اضطراری مستقیم ، محصولات چراغ اضطراری ، چراغ های اضطراری سبز ، درپوش پایان برای آتش نشانی ، چراغ های اضطراری صنعتی ، سوئیچ تست نور اضطراری ، چراغ اضطراری آتش نشان ، چراغ اضطراری پروژه ، چراغ اضطراری قابل شارژ LED ، چراغ های شارژ اضطراری LED ، مدار اتوماتیک روشنایی اضطراری ، علامت خروجی اضطراری دیواری ، چراغ اضطراری LED باتری ، علائم خروجی روشن با پشتیبان باتری ، باتری قابل شارژ نیکل کادمیوم ، چراغ دیواری LED با سطح اضطراری ، چراغ پایین با قابلیت شارژ LED با کیفیت بالا و و غیره.

 

با 8 سال تجربه تجارت صادراتی ، ما نه تنها سیستم مدیریت ، بلکه اصل فلسفه تجارت را نیز داریم.ما اصرار بر "کیفیت اول ، اعتماد اول و اولین خدمات" به عنوان اصل مدیریت اعتبار خود داریم ، بر بازار بین المللی تمرکز می کنیم ، برای تعالی تلاش می کنیم.تمام وقت ، اعتقاد ما "خدمات صادقانه به مشتری و ایجاد ارزش سازمانی" است.و همچنین به عنوان هدف از فعالیت های تجاری در بازار است ، به این معنی که منافع مشتری را در اولویت قرار می دهیم ، بسته به شهرت برای زندگی.از آنجا که ایمان ما افزایش سهم بازار از طریق تلاش های بی وقفه است ، سپس تصویر و تلاش خود را برای ایجاد روحیه کارآفرینانه سخت کوش ، کارآمد ، توجه به جزئیات ایجاد کرده و تلاش می کنیم تا چشم انداز و یکپارچگی محصول ، اشتیاق ، مفهوم خدمات کامل را کامل کنیم.از آنجا که فعالیت تجاری ، گام به گام ، به تدریج در اطراف بازارها گشوده شد ، محصولات در داخل و خارج از کشور فروخته می شوند.ما صمیمانه انتظار داریم با شما همکاری کنیم و برنده شویم ، به گرمی از شرکت ما استقبال می کنیم.بیایید با هم آینده روشن بسازیم.

 

 

در همین حال ، ما به بازار حساس هستیم.اصل ما این است که از دیدگاه امروز توسعه بزرگ فردا را ترسیم می کند و برای ساخت خطوط تولید درجه یک و خطوط خدمات ، کیفیت بقا ، نوآوری و توسعه تلاش می کند و مشتاقانه مشتاق مشتاقان جدید و قدیمی است ، ایجاد درخشان.ما از همه محافل داخلی و خارجی استقبال می کنیم تا به رایزنی و مذاکره تجاری بیایند.

 

 

اگر شما هر گونه علاقه ، لطفا با ما تماس بگیرید از طریق اطلاعات زیر.

 

افزودن: ساختمان 5 ، شماره 26 ، جاده Nangonghe ، منطقه Yuhang ، Hangzhou ، ژجیانگ ، چین (سرزمین اصلی)

تلفن: 0086-57188303726

نمابر: 0086-57188302716

ایمیل: sales@dreamylighting.com ، Carey-wan@163.com

اسکایپ: berta.dreamy

lisa.sun78

86

            cathyzhang. رویایی

         

 

تاریخ

Hangzhou Dreamy Technology Co.، Ltd.در سال 2008 تأسیس شد ، یک تولید کننده و تاجر متخصص در تحقیق ، توسعه و تولید چراغ های اضطراری است.در ابتدا ، تنها چند کارمند وجود داشت ، اما در حال حاضر ، به 80 نفر افزایش می یابد.با 8 سال تولید ، مهندسان ما بارها و بارها برای بهبود کیفیت محصولات تحقیق کرده اند.در حال حاضر ، محصولات ما در سراسر جهان به فروش می رسد و از شهرت خوبی از سوی مشتریان و همچنین رقبای ما برخوردار است.

 

چین Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 0

 

در ابتدای راه اندازی شرکت ، ما اصرار داریم"اولین کیفیت ، اولین اعتماد و اولین خدمات" به عنوان اصل مدیریت اعتبار ما.به منظور آینده ای بهتر ، بخش تحقیق و توسعه ما بارها و بارها برای بهبود کیفیت محصولات ، تمرکز بر بازار بین المللی و تلاش برای تعالی تحقیق می کند.

 

ما در تولید و تجارت چراغ های اضطراری تخصص داریم ، برچسب های داغ ما عبارتند از: شرکت چراغ LED ، علائم خروجی ورودی ، چراغ اضطراری مستقیم ، محصولات چراغ اضطراری ، چراغ های اضطراری سبز ، درپوش پایانی برای اطفاء حریق ، چراغ های اضطراری صنعتی ، سوئیچ تست چراغ اضطراری ، چراغ اضطراری آتش نشان ، چراغ اضطراری پروژه ، چراغ اضطراری قابل شارژ LED ، LED اضطراری چراغ های شارژ ، مدار چراغ اضطراری خودکار ، علامت خروجی اضطراری دیواری ، چراغ اضطراری LED باتری ، علائم خروجی روشن با پشتیبان باتری ، باتری قابل شارژ نیکل کادمیوم ، چراغ دیواری LED سطحی با شرایط اضطراری ، چراغ روشنایی قابل شارژ با کیفیت بالا و غیره

 

پس از تلاش های مستمر ، ECONLITE ، با شرکت نفوذ قوی در مالزی ، درک عمیق تری در مورد شرکت و محصولات ما دارد ، مایل است با ما همکاری کند و یک رابطه تجاری بلند مدت داشته باشد.

 

در مورد آینده ، Hangzhou zhuiming Technology Co. Ltd برنامه مشخصی دارد و سخت در حال تلاش برای آن است.ما امیدواریم 200 کارمند را در طول 5 سال نگه داریم و محصولات را در سراسر جهان با کیفیت بالا و قیمت رقابتی بفروشیم.

 

چین Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 1

 

 

 

سرویس

1. سفارشی:

ما یک شرکت بازرگانی و همچنین یک تولید کننده با مهندسین حرفه ای هستیم ، بنابراین در صورت نیاز مشتریان در مورد محصولات ، سعی در توسعه و تحقیق داریم.این بدان معنی است که OEM و ODM در دسترس هستند که شامل موارد زیر هستند:

 • آرم چاپ سیلک بر روی محصول
 • محصولات نگهدارنده
 • بسته سفارشی

2. کیفیت محصولات:

با تولید 8 سال و مهندسان ما بارها و بارها تحقیق کرده اند تا از کیفیت بالای محصولات اطمینان حاصل کنند.در همین حال ، ما تا سال ها تجربه تجارت به بازار حساس هستیم.ما طراحی مد ، قیمت مناسب و رقابتی و زمان سرعتی را ارائه می دهیم.

 

3. پرس و جو

هر پرسشی ظرف 24 ساعت پاسخ داده می شود.

 

4. خدمات پس از فروش

 • کلیه محصولات قبل از بسته بندی دقیقاً از نظر کیفیت بررسی خواهند شد.
 • تمام محصولات قبل از حمل و نقل به خوبی بسته بندی می شوند.
 • کلیه محصولات و اکثر لوازم جانبی دارای 3 سال گارانتی می باشند.

5. پرداخت

شما می توانید هزینه سفارش را از طریق: T / T ، Western Union ، Money Gram ، L / C پرداخت کنید

 

تیم ما

شما Hangzhou Dreamy Techonology Co. ، Ltd. را انتخاب می کنید ، از خدمات ارزش افزوده و یک مرحله ای ما لذت خواهید برد ، این وظیفه ما برای همیشه است.

 

چین Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd نمایه شرکت 0

 

 

 

 

 

 

 

 • الکساندرا

  الکساندرا
 • دانیل

  دانیل
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما