Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
تماس با ما

تماس با شخص : Carey

Free call
خط تولید

محل کارخانه Hangzhou Dreamy Technology در یک شهر زیبا از چین ، Hangzhou است.3000 متر مربع در NO15 ، جاده Xianxing ، شهر Xianlin ، منطقه Yuhang وجود دارد.

به طور کلی ، با توجه به برنامه محموله های بخش فروش و همچنین ظرفیت تولید کارگاه ، بخش تولید مسئولیت سازمان را بر عهده می گیرد و برنامه تولید سالانه و ماهانه شرکت را ترتیب می دهد.

در مرحله دوم ، بخش تولید همچنین مسئول سازماندهی سهمیه مصرف مواد و شاخص های مختلف اقتصادی و اقتصادی است.

ثالثاً ، با توجه به الزامات برنامه تولید سالانه و ماهانه شرکت ، بخش تولید نیاز به سازماندهی برنامه اجرای ، برنامه تولید کارشناسی ارشد به موقع دارد.

سپس ، خط تولید همچنین مسئولیت کلیه برنامه های تولید شرکت را بر عهده دارد ، جلسات برنامه ریزی تولید را به طور منظم برگزار می کند ، تولید مقیاس را سازماندهی می کند ، مدیریت سهمیه را تقویت می کند ، مصرف را کاهش می دهد ، بهره وری کار را بهبود می بخشد ، کاملاً مطابق با نوع ، کمیت ، کیفیت ، تحویل ، ایمنی و سایر الزامات برای تکمیل وظایف تولید

به جز این ، یک تقسیم دقیق و واضح برای کار در خط تولید وجود دارد که شامل پردازش ، مونتاژ و بازرسی است.تقسیم کار یک ویژگی بارز در پردازش است که باعث بهبود کارایی کار می شود.و هرکدام قبل از اینکه کارمند شوند باید آموزش ببینند.همه این موارد تولید 3000 قطعه در هر روز و اطمینان از حمل و نقل به موقع را امکان پذیر می کند.هر محصول بسته ویژه ای برای تضمین ایمنی محصولات دارد.بازرسی قبل از حمل و نقل احترام به مشتریان است.

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 0

OEM / ODM

ما پرسنل فنی خود را داریم ، می توانیم نیاز ODM و OEM را بپذیریم.

 

نصب شده

با توجه به نیازهای دیگر فروشندگان ، آنها مسئولیت طراحی و توسعه ، کنترل فروش را بر عهده دارند و ما می توانیم یک تولید کننده تجهیزات اصلی باشیم ، زیرا ما یک سیستم مدیریت دقیق و واضح و ظرفیت تولید کارآمد برای کمک به آنها در تولید محصولات داریم. و لوازم جانبیتکنیک و سیستم مدیریت عالی اطمینان از کیفیت محصولات و حمل به موقع آن را تضمین می کند.

 

ODM

تکنیک و مفهوم در طول 8 سال تولید در حال بهبود است ، زیرا هر کشور استاندارد مشخصات خاص خود را دارد و غیرممکن است محصولات ما برای همه کشورها مناسب باشد ، ODM روش خوبی برای گسترش بازار ما است.علاوه بر این ، کادر فنی دارای سالها تجربه هستند و از نیازهای خاص بازار هر کشور اطلاع داشته اند.بنابراین آنها می توانند دقیقاً نیاز مشتریان را تعیین کنند.بنابراین ، ما توانایی طراحی و تولید سایر شرکتها را با توجه به مشخصات و نیاز آنها داریم.به عنوان مثال ، زمان تولید محصولات ما همیشه 3 ساعت است ، اما ما می توانیم از طریق تغییر باتری ، زمان را مطابق با نیاز مشتری تغییر دهیم.و سایر مشخصات ، مانند عملکرد ، نوع لامپ ، باتری ، قرمز و LOGO و غیره ، می تواند به عنوان نیاز مشتریان بهبود یابد.البته ، مشتریان نیاز به ارائه اندازه و نیاز خاص دارند.ODM راهی برای صرفه جویی در وقت مشتریان است.

 

از سفارشات تأمین کنندگان و تولیدات خارجی استقبال می کنیم.

تحقیق و توسعه

در بخش تحقیق و توسعه ما 10 کارمند مشغول به کار هستند.بیشتر رشته های آنها مربوط به الکترونیک است.تردیدی وجود دارد که آنها حرفه ای و فامیلی با انواع مشخصات هستند.مدیر بخش تحقیق و توسعه تقریباً 15 سال تجربه تحقیق دارد و می تواند در طول تحقیقات با همه مشکلات مختلف کنار بیاید.و این یک قاعده منظم است که کادر فنی هر ماه برای بهبود مهارت و درک عمیق تر از محصولات آموزش می بینند.

تجهیزات مورد استفاده برای تحقیق اصلی شامل چهار نوع زیر است:

1. ادغام حوزه ها:

این وسیله ای است که برای اندازه گیری میزان روشنایی استفاده می شود و این به معنای آزمایش شار روشن محصولات است.

2. دستگاه لحیم کاری موج:

این اتصال بین جوشکاری اجزا و پد PCB برقرار می شود.به عبارت دیگر ، استفاده از آن برای اتصال لحیم کاری PCB است.

3. هیئت آزمون پیری:

صفحه تست پیری برای تست عملکرد محصولات و انتخاب محصولات خوب است

4. تغییر دما رطوبت ثابت:

این است که برای شبیه سازی شرایط مختلف محیط و محصولات آزمایش.

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 0

اکنون ، با تحقیقات مداوم ، مدت زمان اکثر محصولات می تواند بیش از 3 ساعت نگه داشته شود و سبک محصولات بیش از 100 است. علاوه بر این ، ما می توانیم OEM و ODM با توجه به نیاز مشتری باشیم.

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما