چین نور اضطراری ضد آب سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Carey

خط تولید

محل کار Hangzhou Dreamy Technology در شهر زیبای چین، Hangzhou قرار دارد. 3000 متر مربع در NO15، Xianxing Road، Xianlin Town، Yuhang District وجود دارد.

به طور کلی، با توجه به برنامه حمل و نقل بخش فروش و همچنین ظرفیت تولید کارگاه، بخش تولید مسئولیت این سازمان را بر عهده دارد و برنامه تولید سالانه و ماهانه شرکت را ترتیب می دهد.

ثانیا، بخش تولید نیز مسئولیت سازماندهی سهم مصرف مواد و شاخص های فنی و اقتصادی مختلف تولید را دارد.

سوم، با توجه به الزامات برنامه تولید سالانه و ماهانه شرکت، بخش تولید باید به موقع برنامه های اجرایی، برنامه تولید کارشناسی ارشد را سازماندهی کند.

سپس خط تولید همچنین مسئولیت تمام برنامه های تولید شرکت را بر عهده دارد، به طور مرتب جلسات برنامه ریزی تولید را تولید می کند، تولید مقیاس را سازماندهی می کند، مدیریت سهمیه را تقویت می کند، مصرف را کاهش می دهد، کارایی تولید را افزایش می دهد، با توجه به نوع، کمیت، کیفیت، تحویل، ایمنی و سایر الزامات برای تکمیل وظایف تولید

به جز این، تقسیم دقیق و واضح برای کار در خط تولید وجود دارد که شامل پردازش، مونتاژ و بازرسی می شود. تقسیم کار یک ویژگی مشخص در پردازش است که کارآیی کار را بهبود می بخشد. و هر کس باید قبل از اینکه کارمند باشد آموزش دیده است. همه این کارها باعث می شود هر روز 3000pcs محصول تولید شود و مطمئن شوید که حمل و نقل به موقع است. هر محصول دارای بسته ویژه ای برای تضمین ایمنی محصولات است. بازرسی قبل از حمل و نقل احترام به مشتریان است.

OEM / ODM

ما پرسنل فنی خودمان داریم، می توانیم الزامات ODM و OEM را بپذیریم.

نصب شده

با توجه به نیازهای دیگر فروشندگان، آنها مسئول طراحی و طراحی، کنترل فروش می باشند و ما می توانیم یک تولید کننده تجهیزات اصلی باشد، از آنجا که ما یک سیستم مدیریت قوی و دقیق داریم و ظرفیت تولید موثر برای کمک به آنها برای تولید محصولات و لوازم جانبی تکنیک و سیستم مدیریت کامل آن را به کیفیت محصولات و حمل و نقل به موقع مطمئن می سازد.

ODM

این تکنیک و مفهوم در طول تولید 8 ساله به طور مداوم بهبود می یابند، زیرا هر کشور دارای مشخصات خاص خودش است و غیرممکن است که محصولات ما برای همه کشورها مناسب باشد، ODM راه خوبی برای گسترش بازار ما است. علاوه بر این، کارکنان فنی دارای تجربه سالیانه هستند و در مورد نیاز بازار خاص هر کشور شناخته شده اند. بنابراین آنها می توانند دقیقا نیاز مشتری را تعیین کنند. بنابراین، ما ظرفیت طراحی و محصول را برای شرکت های دیگر با توجه به مشخصات و نیازهای آنها داریم. به عنوان مثال، در طول زمان محصولات ما همیشه 3 ساعت است، اما ما می توانیم زمان را با توجه به نیاز مشتری از طریق تغییر باتری تغییر دهیم. و دیگر مشخصات، مانند عملیات، تایپ لامپ، باتری، قرمز و LOGO و غیره، می تواند به عنوان الزام مشتریان بهبود یابد. البته مشتریان نیاز به اندازه و نیاز خاص دارند. ODM راهی برای صرفه جویی در وقت مشتریان است.

سفارشات تامین کنندگان خارجی و نمونه های تولیدی را خوش آمدید.

تحقیق و توسعه

در بخش تحقیق و توسعه ما 10 کارمند وجود دارد. اکثر عمده آنها مربوط به الکترونیکی است. شکی نیست که آنها حرفه ای هستند و با همه نوع مشخصات مشخص می شوند. مدیر بخش تحقیق و توسعه تجربه تقریبی 15 ساله دارد و می تواند با تمام مشکلات مختلف در طول تحقیق برخورد کند. و این یک قانون عادی است که کارمندان فنی هر ماه برای آموزش مهارت و درک عمیق تر در مورد محصولات آموزش ببینند.

تجهیزات مورد استفاده برای تحقیق اصلی عبارتند از:

1. حوزه های بین المللی:

این تجهیزاتی است که برای اندازه گیری روشنایی استفاده می شود، به این معنی که شار نوری محصولات را آزمایش می کند.

2. دستگاه لحیم لحیم کاری:

این اتصال بین اتصال اجزای جوش و پد PCB امکان پذیر است. به عبارت دیگر، لازم است PCB ها را به آن وصل کنیم.

3. هیئت تست پیری:

انجمن آزمون پیری آزمون عملکرد محصولات و انتخاب محصولات خوب است

4. دمای ثابت دما رطوبت:

این است که شبیه شرایط محیطی مختلف و محصولات آزمایش شده است.

در حال حاضر، با تحقیق ثابت، مدت زمان بیشتر محصولات می تواند بیش از 3 ساعت نگهداری شود و سبک محصولات بیش از 100 است. علاوه بر این، می توانیم OEM و ODM را با توجه به نیاز مشتریان به کار گیریم.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما